43. RAJD MONTE KARLINO:


  CYKL:Rajdowe Mistrzostwa
Polski Zachodniej

  RUNDA:1 / 7

  ROZPOCZĘCIE:18 marca 2017r.

  ZAKOŃCZENIE:19 marca 2017r.

  BAZA RAJDU:Karlino

  NAWIERZCHNIA: asfalt, beton, kostka

  KATEGORIA:KJS

  DŁUGOŚĆ RAJDU:160 km

  DŁUGOŚĆ OS:38 km


Informacje dla uczestników rajdu.

Na tej stronie znajdziecie wszelkie niezbędne dokumenty rajdowe: regulaminy, formularze, harmonogramy, komunikaty i inne.

Skrócony program rajdu

wydarzeniedatagodz.wydarzeniedatagodz.
Opublikowanie regulaminu uzupełniającego:17.02.201723:59 Otwarcie listy zgłoszeń:20.02.201723:59
Zamknięcie listy zgłoszeń:13.03.201723:59 Odbiór administracyjny:18.03.201708:00 - 11:00
Badanie kontrolne BK-1:18.03.201712:00 - 16:00 Publikacja listy startowej:18.03.201716:30
Odprawa uczestników:18.03.201716:30 Start rajdu (1-ej załogi):18.03.201717:27

  

Oficjalna lista zgłoszeń

lp. NR Kierowca / Pilot Samochód Klub Kl.
1 1 Jakub Brzezinski / Szymon Marciniak citroen DS3 R3 Automobilklub Polski GOŚĆ
2 2 Grzegorz Olchawski / Monika Przybek audi quattro Automobilklub Krakowski GOŚĆ
3 3 Wojciech Elwart / Marek Kapelańczyk Subaru, Impreza RA Automobilklub Orski GOŚĆ
4 4 Michał Ratajczyk / Dorota Paszkowska Mitsubishi lancer evo X Automobilklub Królewski GOŚĆ
5 5 Lukasz Michalina / . . SUBARU IMPREZA Automobilklub Koszaliński GOŚĆ
6 6 Dawid Bokiej / Jacek Nadolski BMW E30 Automobilklub Wielkopolski GOŚĆ
7 7 Łukasz Sawicki / Łukasz Bury BMW E30 318is AK Bydgoski GOŚĆ
8 8 Daniel Wyrzykowski / Ewelina Wyrzykowska Honda Civic Type R AK Nowomiejski GOŚĆ
9 9 Przemysław Sawicki / Borszczewicz Marta Citroen Saxo AK Morski GOŚĆ
10 10 Marceli Stankiewicz / Joanna Jaszczak BMW e30 Automobilklub Koszaliński GOŚĆ
11 11 Jarosław Rybarczyk / Gabriela Rybarczyk Mitsubishi Lancer Evo IX Automobilklub Rallyland 5
12 12 ADAM STEC / Dariusz Zdanowicz Mitsubishi Lancer EVO X AK Rallyland 5
13 14 ANDRZEJ ŁUKASZYK / JAKUB RAJCA SUBARU Automobilklub Koszaliński 5
14 15 Mariusz Rybiński / Piotr Jamroziak Mitsubishi Lancer EVO IX Automobilklub Morski 5
15 16 PAWEŁ PISZ / RADOSŁAW MROCZKOWSKI SUBARU IMPREZA Automobilklub Koszaliński 5
16 17 Arkadiusz Tyc / Tomasz Andrzejewski Subaru Impreza STI Ra AK Włocławski 5
17 18 Krystian Lademann / Wioleta Lademann Mitsubishi Lancer Evo AK MORSKI 5
18 19 Waldemar Dziedzic / Bartosz Piotrowski Mitsubishi Lancer Evo 6 AK Morski 5
19 20 Daniel Kurpinski / Tomasz Gruna Lancer Evo 8 niezrzeszony (Chojnice) 5
20 21 Stanisław Dyjak / Damian Macholl Mitsubishi Lancer Evo AK MORSKI 5
21 22 Bartosz Gesikowski / Olimpia Pardej Mitsubishi Lancer AK Stargard 5
22 23 Kamil Piaścik / Adrian Idziak Subaru Impreza STI AK. Nowomiejski 5
23 24 KACPER TERLIKOWSKI / MARCIN GRABSKI SUBARU IMPREZA STI AUTOMOBILKLUB POLSKI 5
24 25 Łukasz Zbrzeźny / Aleksandra Zbrzeźna Audi S4 Automobilklub Koszalinski 5
25 26 Krzysztof Wojnowski / Witold Wojnowski Audi 80 AK Morski 5
26 27 Tomasz Buńka / Agnieszka Baryłowicz Audi A4 Quattro Automobilklub Koszaliński 5
27 28 Damian Walczak / Patrycja Glembin Subaru AK Morski 5
28 29 Piotr Kozłowski / Przemysław Konieczny SUBARU STI AK MORSKI 5
29 30 BARTOSZ ŁAJEWSKI / ARKADIUSZ ŁAJEWSKI SUBARU IMPREZA AK MORSKI 5
30 31 KRZYSZTOF SZCZERBUK / KAROLINA LEWANDOWSKA AUDI S3 QUATTRO AK BYDGOSKI 5
31 32 Michał Mierniczak / Ada Rohde Abarth Grande Punto AK Morski 5
32 33 Paweł Kiełbasa / Bartosz Dębowski BMW E30 AK Stargard RWD
33 34 Leszek Dobrucki / Tomasz Brzozowski BMW E30 Ak Stargard RWD
34 35 OSCAR SCHMIDT / MARTA KORSZYLOWSKA MAZDA RX-8 AK Stargard RWD
35 36 Jakub Cielecki / Filip Gołka BMW e30 318i niezrzeszony (Koszalin) RWD
36 37 Marcin Matczak / Emilian Kowalewski BMW E36 COMPACT 323ti AK MORSKI RWD
37 38 Ireneusz Jandzio / Macciej Pawlicki BMW E36 Automobilklub Koszaliński RWD
38 39 MARCIN DOMKA / ANNA GÓRECKA BMW E30 Automobilklub Koszaliński RWD
39 40 Damian Kopeć / Maciej Sierechan BMW e46 Compact Automobilklub Koszaliński RWD
40 41 Krzysztof Stępniewski / Maciej Kos BMW E36 COMPACT Automobilklub Koszaliński RWD
41 42 Łukasz Ogrodowski / Grzegorz Gruszka BMW Automobilklub Koszaliński RWD
42 43 Maciej Kasprzykowski / Kornel Popowicz BMW E36 AUTOMOBILKLUB KOSZALIŃSKI RWD
43 44 Sebastian Szczypek / Wojtek Księżak BMW E30 Automobilklub Koszaliński RWD
44 45 Mateusz Milczarek / Jarek Gwozdowicz BMW E36 Automobilklub Rallyland RWD
45 46 KRZYSZTOF MAZUREK / MARZENA MAZUREK HONDA CIVIC TYPE R Automobilklub Koszaliński 4
46 47 Robert Bartela / Piotr Zakrzewski VW Golf GTI niezrzeszony (Gdańsk) 4
47 48 Piotr Frąckowiak / Monika Frąckowiak MG ZR 160 Automobilklub Koszaliński 4
48 49 PATRYK SCIESZYNSKI / BARTOSZ MICHALSKI OPEL ASTRA GSi LKT WYCZÓŁ GOŚCIERADZ 4
49 50 WOJCIECH GOTOWSKI / RADOSŁAW OGONOWSKI FORD FOCUS ST LKT WYCZÓŁ GOŚCIERADZ 4
50 51 Mateusz Zagorski / Karolina Grzesiak Honda Civic niezrzeszony (Szczecin) 4
51 52 Mariusz Kumor / Krzysztof Kumor Honda Civic AK Stargard 4
52 53 Piotr Nawrocki / Michał Jacniacki Opel Astra AK Morski 4
53 54 Andrzej Marchewicz / Marcin Szreder OPEL ASTRA GSI AK MORSKI 4
54 55 Krzysztof Listewnik / Piotr Zimowicz Ford Focus AUTOMOBILKLUB MORSKI 4
55 56 Juliusz Kulczykowski / Monika Dolega Ford Focus Automobilklub Morski 4
56 57 Jakub Frąszczak / Marcin Brzoskowski Renault Clio AK MORSKI 4
57 58 Jacek Szymkowiak / Anna Przędzińska Honda Auto Klub Szczecin 4
58 59 PAWEŁ KRYSIAK / PAWEŁ KUBACKI HONDA CIVIC AUTO KLUB SZCZECIN 4
59 60 Włodzimierz Wesołek / Michał Wesołek Honda Fundacja Baja Poland 4
60 61 Dawid Matysiak / Marek Rzepiński BMW E 30 1.8is Automobilklub Rallyland 4
61 62 TOMASZ JĘDRZEJCZAK / JOANNA JĘDRZEJCZAK OPEL ASTRA GSI AK BYDGOSKI 4
62 63 Janusz Zagórski / Paweł Jastrzębski Seat Ibiza GTI AK Orski 4
63 64 Dawid Chamier-Gliszczyński / Hubert Warmiński Toyota Corolla Automobilklub Koszaliński 4
64 65 Adam Borzynski / Filip Wasowicz VOLKSWAGEN GOLF AK MORSKI 4
65 66 Chwienda Agnieszka / Macholl Karolina Daewoo Lanos AK Morski 4
66 67 Tomasz Hildebrand / Paulina Szal Opel Astra AK Morski 4
67 68 Andrzej Dubnicki / Adam Szewczyk Renault Clio Automobilklub Koszaliński 4
68 69 Michał Gabrysiak / Stanisław Brzeziński Renault Clio Automobilklub Koszaliński 4
69 70 Kaźmierczak Dawid / Karwas Mateusz Peugeot 206 s16 Automobilklub Koszaliński 4
70 71 Michał Iwańcio / Krzysztof Brodziński Honda Civic Automobilklub Koszaliński 3
71 72 Tomasz Bilski / Dawid Piasny Honda Civic Klub Motorowy Winogrady 3
72 73 Piotr Szupryczyński / Kamil Krażewski Honda Civic VTI AK Rallyland 3
73 74 Karol Lemański / Dariusz Chałupnik Honda Auto Klub Szczecin 3
74 75 Adam RYbiński / Rafał Braun Honda CRX Automobilklub Wielkopolski 3
75 76 Paweł Wesołek / Kuba Kowalczyk Honda Civic Automobilklub Stargardzki 3
76 77 Mateusz Bondalski / Aleksandra Grześkowiak Peugeot 106 Automobilklub Koszaliński 3
77 78 Jacek Wojtas / Monika Szczepańska Honda Civic AK Elbląski 3
78 79 Bogusław Czubaj / Łukasz Kata Suzuki Ignis Sport Olsztyński Klub Rajdowy 3
79 80 Kamil Zaroda / Łukasz Kasprzyk Mitsubishi Colt LKT Wyczół Gościeradz 3
80 81 Roman Harastowicz / Tomasz Szcześniak Citroen C2 niezrzeszony (Gdańsk) 3
81 82 ROBERT GOŚCINIAK / ANNA BUDZYŃSKA CITROEN C2 AK BYDGOSKI 3
82 83 Maciej Andriaszkiewicz / Mateusz Wąs Citroen Saxo VTS niezrzeszony (Choszczno) 3
83 84 Michał Dąbrowski / Michał Jarmoluk Ford Fiesta AMK Drwęca 3
84 85 Artur Kowalik / Paulina Czerwińska Honda Civic IV AK Morski 3
85 86 Paweł Frąckowiak / Kacper Stukan Honda Civic AK Stargard 3
86 87 Tomasz Toporowicz / Radosław Szpanier Mitsubishi Colt Automobilklub Koszalinski 3
87 88 Krzysztof Gil / Paweł Labuda Fiat Seicento AK Rallyland 2
88 89 JAROSŁAW DOLIŃSKI / GRZEGORZ DOLIŃSKI CITROEN SAXO VTS AUTOMOBILKLUB WIELKOPOLSKI 2
89 90 Paweł Horanin / Emil Sierda Honda Civic Automobilklub Koszaliński 2
90 91 Kamil Wożniak / Piotr Jędrusiak Fiat Panda Kit Car AK Rallyland 2
91 92 Dariusz Pękalski / Daniel Pękalski Honda Civic AK Stargard 2
92 93 Krzysztof Kłosowski / Elżbieta Antoniak Suzuki, Swift Auto Klub Szczecin 2
93 94 Jakub Wróblewski / Agnieszka Komar Honda Civic Automobilklub Stargardzki 2
94 95 Maciej Tłuszczak / Maciej Furtak Suzuki Swift Automobilklub Koszaliński 2
95 96 Sebastian Majer / Izabela Topolewska Honda Civic AK Orski 2
96 97 Michał Gołębicki / Krzysztof Gołębicki Nissan Micra K10 Automobilklub Koszaliński 2
97 98 Maciej Liszka / Dariusz Liszka Fiat Cinquecento Sporting Automobilklub Morski 2
98 99 Marcin Marciniec / . . Fiat Cinquecento Automobilklub Rallyland 2
99 100 Łukasz Guźliński / Szymon Guźliński Suzuki Baleno niezrzeszony (Rogoźno) 2
100 101 Paweł Żywicki / Adrian Ryś Fiat Seicento niezrzeszony (Studzienice) 1
101 102 Damian Majchrowski / Filip Olejniczak Fiat Cinquecento AK Morski 1
102 103 JACEK MICHALSKI / MACIEJ SKUBIJ FIAT CINQUECENTO AK DOLNY ŚLĄSK 2
103 104 Jarosław Budziński / Rafał Chyliński Fiat Seicento AK MORSKI 1
104 105 Wiktor Borowiak / Maciej Maciejczyk Fiat Seicento AK Morski 1