Zamknięcie listy zgłoszeń za:











Informacje dla uczestników rajdu.

Na tej stronie znajdziecie wszelkie niezbędne dokumenty rajdowe: regulaminy, formularze, harmonogramy, komunikaty i inne. Od momentu otwarcia terminu zgłoszeń będzie tu publikowana aktualizowana lista zgłoszeń. Nie tylko debiutantom polecamy nasz poradnik "ABC Rajdowego Amatora", w którym opisaliśmy najważniejsze procedury rajdowe.


Skrócony program rajdu

wydarzeniedatagodz.wydarzeniedatagodz.
Regulamin uzupełniający:14.02.201823:59 Otwarcie listy zgłoszeń:19.02.201823:59
Zamknięcie listy zgłoszeń:12.03.201823:59 Odbiór administracyjny:17.03.201808:00 - 11:00
Badanie kontrolne BK-1:17.03.201812:00 - 16:15 Publikacja listy startowej:17.03.201816:30
Odprawa uczestników:17.03.201816:30 Start rajdu (1-ej załogi):17.03.201817:42

  

Oficjalna lista zgłoszeń

lp. NR Kierowca / Pilot Samochód Klub Kl.
1 1 Arek Tyc / Michał Iwiński Subaru Impreza STI RA AK Włocławski 5
2 2 Andrzej Łukaszyk / Jakub Rajca Subaru Impreza Automobilklub Koszaliński 5
3 3 Tomasz Buńka / Paulina Kołodziej Audi A4 Quattro Automobilklub Koszaliński 5
4 4 Mariusz Rybiński / Piotr Jamroziak Mitsubishi Lancer Evo IX AK Morski 5
5 5 Jarosław Rybarczyk / Gabriela Rybarczyk Mitsubishi Lancer EVO IX AK Rallyland 5
6 6 Damian Walczak / Patrycja Walczak Subaru Impreza AK Morski 5
7 7 Krystian Lademann / Wioleta Lademann Mitsubishi Lancer Evo AK Morski 5
8 8 Krzysztof Wojnowski / Witold Wojnowski Audi Quattro AK Morski 5
9 9 Daniel Kurpinski / Tomasz Gruna Lancer Evo niezrzeszony (Chojnice) 5
10 10 Dariusz Matyjaszek / Dariusz Otczyk Subaru Impreza Automobilklub Koszaliński 5
11 11 Mariusz Milczarek / Milena Milczarek SUBARU IMPREZA Automobilklub Koszaliński 5
12 12 Sebastian Matuszewski / Daria Raczkowska Mitsubishi Lancer AK Orski 5
13 14 Krzysztof Szczerbuk / Karolina Lewandowska Audi, S3 Automobil Klub Bydgoski 5
14 15 Paweł Kiełbasa / Bartosz Dębowski BMW E30 AK Stargard RWD
15 16 Leszek Dobrucki / Tomasz Brzozowski Bmw e30 Ak Stargard RWD
16 17 Mateusz Milczarek / Anna Janke BMW E36 Ak Rallyland RWD
17 18 Damian Kopeć / Sierechan Maciej BMW Automobilklub Koszaliński RWD
18 19 Marcin Domka / Sebastian Szczypek BMW E30 Automobilklub Koszaliński RWD
19 20 IREK JANDZIO / KUBA ŁAPUT BMW COMPACT 1,8 is AUTOMOBILKLUB KOSZALIŃSKI RWD
20 21 Marcin Matczak / Emilian Kowalewski BMW e36 323ti compact AK Morski RWD
21 22 Łukasz Ogrodowski / Grzegorz Gruszka BMW e36 Coupe 1.8is Automobilklub Koszaliński RWD
22 23 Wiktor Borowiak / Maciej Maciejczyk BMW E36 AK Morski RWD
23 24 Szymon Bartel / Marcin Guzowski BMW E36 323i Automobilklub Toruński Delegatura Grudziądz RWD
24 25 Marta Bartel / Piotr Fałkowski BMW E36 318IS Automobilklub Toruński Delegatura Grudziądz RWD
25 26 Karol Lak / Kuba Kowalczyk BMW E36 AK Orski RWD
26 27 Krzysztof Stępniewski / Maciej Kos BMWE36 AUTOMOBILKLUB KOSZALIŃSKI RWD
27 28 Dawid Maszoński / Michał Dacko BMW E36 Automobilklub Koszaliński RWD
28 29 Arkadiusz Dembski / Radosław Koperwas BMW 316I COMPACT niezrzeszony (Koszalin) RWD
29 30 Jakub Cielecki / Paweł Mendziak BMW e30 niezrzeszony (Koszalin) RWD
30 31 Dawid Matysiak / Marek Rzepiński BMW E30 F20 c AK- Rallyland 4
31 32 PATRYK SCIESZYNSKI / ADAM DORNOWSKI OPEL ASTRA GSI LKT WYCZÓŁ Gościeradz 4
32 33 KRZYSZTOF MAZUREK / MARZENA MAZUREK HONDA CIVIC EP3 Automobilklub Koszaliński 4
33 34 JAKUB FRĄSZCZAK / KRYSTIAN BARSZCZ RENAULT CLIO SPORT AK MORSKI 4
34 35 Dawid Chamier-Gliszczynski / Krzysztof Kaczmarek Toyota Corolla Automobilklub Koszaliński 4
35 36 Adam Borzynski / Filip Wąsowicz Honda Civic AK Morski 4
36 37 Krzysztof Listewnik / Piotr Zimowicz Ford Focus AUTOMOBILKLUB MORSKI 4
37 38 KRZYSZTOF ZIENIEWICZ / KAMIL KAŁANDYK HONDA CIVIC AUTOMOBILKLUB KOSZALIŃSKI 4
38 39 PAWEŁ KRYSIAK / IGOR KOWOLIK HONDA CIVIC AUTO KLUB SZCZECIN 4
39 40 Piotr Żytkiewicz / Emil Kozłowski Renault Clio AK Morski 4
40 41 TOMASZ JĘDRZEJCZAK / JOANNA JĘDRZEJCZAK OPEL ASTRA AUTOMOBILKLUB BYDGOSKI 4
41 42 Marcin Sysak / Kamila Chruścicka Honda civic typer Automobilklub Koszaliński 4
42 43 Krzysztof Konior / Michał Sagun Peugeot 206 Automobilklub Koszaliński 4
43 44 MARCIN STROCEN / DAWID KWIDZIŃSKI VW GOLF AK MORSKI 4
44 45 Michał Głogowski / Zgórski Adam Honda Civic LKT Wyczół Gościeradz 4
45 46 Babiarz Maciej / Makowaski Andrzej Opel Astra f Automobilklub Toruński Delegatura Grudziądz 4
46 47 Dominik Wąsowicz / Justyna Wąsowicz Alfa Romeo 156 AK Morski 4
47 48 Michał Iwańcio / Adam Szewczyk Honda Civic Automobilklub Koszaliński 3
48 49 Tomasz Bilski / Laura Nawrocka Honda Civic Klub Motorowy Winogrady 3
49 50 Piotr Szupryczyński / Marek Szupryczynski Honda Civic VTI AK Rallyland 3
50 51 Marcin Kubiak / Jacek Nowogrodzki Subaru, Forester niezrzeszony (Gdańsk) 5
51 52 Maciej Andriaszkiewicz / Paweł Andriaszkiewicz Citroen Saxo VTS Automobilklub Koszaliński 3
52 53 Jacek Wojtas / Monika Szczepańska Peugeot 106 AK Elbląski 3
53 54 ROBERT GOŚCINIAK / ANNA BUDZYŃSKA CITROEN C2 A.TORUŃSKI 3
54 55 Karol Lemański / Dariusz Chałupnik Honda Civic Automobilklub Koszaliński 3
55 56 KAMIL ZARODA / CHROMIŃSKI MARCIN MITSUBISHI COLT LKT WYCZÓŁ 3
56 57 Łukasz Kasprzyk / Łukasz Nowicki Proton Satria LKT WYCZÓŁ GOŚCIERADZ 3
57 58 Bartłomiej Adamczak / Maciej Klonowski Peugeot 106 AK Morski 3
58 59 Paweł Dawidowicz / Wiktor Kowalczyk Citroen C2 AK MORSKI 3
59 60 Tomasz Andrzejewski / Agnieszka Baryłowicz Citroen Saxo AK Włocławski 3
60 61 Kamil Landowski / Jakub Padzik Citroen Saxo AK Morski 3
61 62 MARCIN STASZEK / JOANNA OBIAŁA-STASZEK CITROEN AK BIŁGORAJSKI 3
62 63 Krzysztof Kłosowski / Małgorzata Tarapata Suzuki, Swift Automobilklub Stargardzki 2
63 64 Maciej Liszka / Dariusz Liszka Fiat Cinquecento Automobilklub Morski 2
64 65 Jarosław Doliński / Grzegorz Doliński Citroen Saxo VTS Automobilklub Wielkopolski 2
65 66 Mateusz Zagórski / Karolina Grzesiak Honda CIVIC Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego 2
66 67 Michał Mierniczak / Michał Gebert Alfa Romeo 146 AK Morski 2
67 68 Adam Kalinowski / Cezary Piątek Mazda 323 BG AK Rallyland 2
68 69 Cezary Stempień / Mateusz Palczewski Honda Civic niezrzeszony (Koszalin) 2
69 70 Jakub Wróblewski / Agnieszka Komar Honda Civic Automobilklub Stargardzki 2
70 71 Sebastian Majer / Izabela Topolewska Honda Civic AK Orski 2
71 72 Artur Kowalik / Rafał Chyliński Honda Civic IV AK Morski 2
72 73 Daniel Kapciak / Robert Witkowski Honda Civic niezrzeszony (Świeszyno) 2
73 74 Łukasz Guźliński / Szymon Guźliński Suzuki Baleno niezrzeszony (Rogoźno) 2
74 75 Pawel Żywicki / Adrian Rys Fiat SC niezrzeszony (Bytów) 2
75 76 PAWEL MALEK / JACEK MALEK FIAT SEICENTO AK MORSKI 2
76 77 Michał Wróblewski / FILIP RUDNIK Fiat Seicento Automobilklub Człuchowski 2
77 78 ZAWADZKI MAREK / BURSKI KRZYSZTOF FIAT SEICENTO AK KRÓLEWSKI 2
78 79 Maksym Dreczkowski / Dominik Kalinowski fiat sc niezrzeszony 2
79 80 Damian Majchrowski / Filip Olejniczak Fiat Cinquecento AK Morski 1
80 81 Grzegorz Brzeski / Maciej Wolski Fiat Seicento niezrzeszony (Bytów) 1
81 82 Tomasz Szupryczyński / Gracjan Romanowski Subaru Impreza Rallyland GOŚĆ
82 83 Wojciech Gotowski / Raduś Ogonowski MITSUBISHI EVO 8 LKT WYCZÓŁ GOŚĆ
83 84 Łukasz Michalina / Kornel Popowicz Subaru Impreza Automobilklub Koszaliński GOŚĆ
84 85 Wojciech Elwart / Łukasz Granat Subaru, Impreza AK Morski GOŚĆ
85 86 Łukasz Sawicki / Łukasz Bury BMW E30 318is AK Bydgoski GOŚĆ
86 87 Dawid Bokiej / jacek nadolski bmw e28 Automobilklub Wielkopolski GOŚĆ
87 88 Jacek Michalski / Maciej Skubij HONDA CIVIC TYPE-R AK DOLNY ŚLĄSK GOŚĆ
88 89 Błażej Czekan / Przemysław Gąciarz Peugeot 206 AK ORSKI GOŚĆ
89 90 Marek Kapelańczyk / Mateusz Krawczyk Renault Clio Sport AK Morski GOŚĆ
90 91 Janusz Zagórski / Paweł Jastrzębski Seat Ibiza GTI AK Orski GOŚĆ
91 92 Maciej Michałowski / Tomasz Michałowski Opel Astra niezrzeszony GOŚĆ
92 93 Adam Długołęcki / Sławomir Marcinkiewicz Peugeot 306 AK ORSKI GOŚĆ